Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

"Furtunë" në Greqi/ 12 të ndaluar në burgjet e Domokos kapen me celularë e armë të forta, mes tyre dhe Alket Rizai

"Furtunë" në Greqi/ 12 të ndaluar në burgjet e

Oficerët e policisë së Drejtorisë së Sigurimit të Atikës kanë kryer një kontroll të befasishëm në burgjet e Domokos, duke kapur në flagrancë 12 persona.

Konkretisht, Departamenti kundër Shantazheve ka kryer kontrolle në dhjetëra qeli pas informacioneve që kishin për posedim të celularëve dhe mjeteve të forta si thika apo leva.

Mes 12 personave ndaj të cilëve është ngritur dosje për posedim të këtyre mjeteve, është sipas informacioneve edhe i burgosuri shqiptar Alket Rizai./ Top Channel 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore