Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Fuoristrada përfundon me shpejtësi brenda në supermarket, hedh në ajër blerësit (VIDEO)

Fuoristrada përfundon me shpejtësi brenda në supermarket, hedh

Ky është momenti kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarkeit, duke i hedhur blerësit në ajër.

Makina u fut në dyqan në Chelmsford, Essex papritur pak para mesditës në 3 Mars.

Kamerat e sigurisë në dyqan tregojnë një blerëse që ndodhet afër dritares duke paketuar pazaret e saj kur automjeti thyen xhamin.

Ajo rrëzohet në dysheme nga një raft metalik ndërsa makina e hedh tutje.

Një tjetër blerës mund të shihet duke u goditur nga automjeti dhe një raft që ndodhej aty.

Fatmirësisht askush nuk ndërroi jetë. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore