Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin me armë në duar

FOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin me

Qytetarët e Teksasit janë tmerruar nga prezenca e një tigri në qytet.

The Sun shkruan se tigri ishte larguar nga një kopsht zoologjik privat dhe ka kërcënuar jo pak jetën e qytetarëve. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin, kur kafsha e egër, ecën e qetë nëpër rrugët e zbrazëta të qytetit.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, dëgjohen njerëz të tmerruar që thonë të lajmërohet menjëherë policia.

Ndërsa një tjetër person, që dyshohet se është pronari i tigrit, thotë se do e telefonojë. Për të neutralizuar kafshën, dhjetëra njerëz kanë dalë me armë, por sipas tyre, nuk u dëgjua asnjë e shtënë.

Sipas policisë, një person, ende i pa identifikuar ka arritur ta marrë kafshën mbrapa një makine “Jeep” dhe ta largojë nga qyteti.

FOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin meFOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin meFOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin meFOTOT-VIDEO/ Tigri shfaqet në qytet, njerëzit e tmerruar e presin me

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore