Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Foto që përloti rrjetin/ Infermierja shpëtoi me trupin e saj tre foshnje në Bejrut gjatë shpërthimit

Foto që përloti rrjetin/ Infermierja shpëtoi me trupin e saj tre

Pamje rrëqethëse janë publikuar nga mediat botërore këto dy ditë pas shpërthimit të fuqishëm në Bejrut që i mori jetën mbi 137 personave e plagosi 5000 të tjerë.

Autoritetet thonë se numri i të vdekurve do të rritet, pasi shumë prej trupave ende nuk janë nxjerrë nga rrënojat.

Në mediat e huaja janë publikuar shumë foto prekëse të fëmijëve dhe personave të plagosur që enden dyerve të spitaleve të tejmbushura.

Një foto e shkrepur nga fotografi Bilal Jawich, ku një infermiere po mban një foshnje të dëmtuar nga shpërthimi, ka bërë xhiron e rrjetit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore