Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

Një grup qensh me gëzof ngjyrë jeshil janë shfaqur në Rusi, në një seri vëzhgimesh të qenve shumëngjyrësh.

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

Fotografitë e qenve ngjyrë blu dhe rozë bënë xhiron në rrjet, ndërsa ata u panë në një njësi industriale të braktisur në qytetin Podolsk rreth 25 milje në jug të Moskës.

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

Sipas zyrtarëve, qentë mund ta kenë marrë ngjyrën edhe për shkak të rrokullisjes në një depo të braktisur në zonë, ku kishin mbetur disa bojëra.

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

Sipas Agjencisë për Mbrojtjen e Kafshëve në Rusi, qentë ishin shumë të shëndetshëm dhe miqësorë.

FOTO/Pas qenve blu dhe rozë, në Rusi shfaqen edhe qen jeshilë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore