Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më të forta në botë, stërvitja e egër e ushtarëve rusë

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

Rusia është padyshim një prej shteteve me ushtrinë më të fortë në botë, ku vendi investon shumë, e me të cilën Vladimir Putin “krenohet” dhe “kërcënon” fuqitë e tjera herë pas here.

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

Sigurisht që nuk është aspak e lehtë për t’u bërë pjesë e saj, ndërsa janë publikuar edhe disa foto të ushtarëve rus, teksa stërviten për t’u bërë pjesë e  skuadrës elitë Spetsnaz.

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

Për t’u bërë pjesë e kësaj skuadre, ata duhet të ndeshen edhe me njëri-tjetrin, për të treguar se çfarë janë në gjendje të bëjnë.

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

FOTO/Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore