Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si playboy në...

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

Michael Boulos, sipërmarrësi i ri arabo-amerikan i destinuar të bëhet dhëndri i Donald Trump, vjen nga një familje e cila ka gëzuar pasuri të jashtëzakonshme por gjithashtu ka pësuar tragjedi të paimagjinueshme, zbulon MailOnline.

23-vjeçari, i cili i propozoi vajzës më të vogël të ish-Presidentit, Tiffany, 27 vjeç, me një unazë fejese prej 1 milion dollarë këtë javë, ësht trashëgimtar i një perandorie të madhe biznesi me shumë miliarda paund që përfshin pjesën më të madhe të kontinentit afrikan.

Rrënjët e familjes së tij janë të vendosura në kodrat e të Libanit Verior dhe janë përhapur nëpër dekada dhe në 2 kontinente.

Ndërsa ai dhe vëllai i tij kanë gëzuar një pasuri të madhe, nëna e tij ka duruar momente të vështira si humbja e shtatë anëtarëve të familjes së saj brenda pak ditësh.

MailOnline ka folur ekskluzivisht me babanë e manjatit  Michael Dr Massad Boulos, një mbështetës i zjarrtë i Trump, i cili tregoi për historinë e familjes dhe foli plot kënaqësi në martesën e ardhshme të Michael me Tiffany.

Para se të takohej me Tiffany në verën e vitit 2018, Michael kishte një stil jete playboy dhe do të kalonte mbrëmje në bare të ndryshme me femra. 

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

 

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

FOTO/ Jeta superluksoze e dhëndrit të Donald Trump, dikur i njohur si

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore