Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO e nënës ukrainase bën xhiron e botës: Nëse vjen puna për luftë me Rusinë, këtu do jemi

FOTO e nënës ukrainase bën xhiron e botës: Nëse vjen

Një foto që po qarkullon në Ukrainë së fundmi, tregon situatën në të cilën gjendet vendi dhe panikun që ka përfshirë vendasit. 

Një grua me një armë të madhe në dorë rri e pret në dritare, është kjo foto që u bë virale.

Shumë do mendonin se Mariana Zhaglo është një ish-ushtarake, por nuk ka të bëjë fare me këtë.

Ajo është një studiuese marketingu por që ka shprehur gadishmërinë e saj për të mbrojtur vendlindjen nga ndonjë pushtim i mundshëm rus.

Një grua në Ukrainë, nënë e tre fëmijëve është fotografuar e armatosur teksa hedh vështrimin nga dritarja e banesës.

“Si nënë nuk dua që fëmijët e mi të trashëgojnë problemet në Ukrainë, apo që këto kërcënime t’u kalohen atyre. Më mirë të merrem me këtë tani”, tha Mariana.

“Nëse vjen puna, atëherë ne do të luftojmë për Kievin; ne do të luftojmë për të mbrojtur qytetin tonë”, shprehet ajo deri tregoi pushkën e saj Zbroyar Z-15

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore