Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO/ 94-vjeç, por në formën më të mirë, Mbretëresha Elizabeth II filmohet në timonin e “Range Rover”

FOTO/ 94-vjeç, por në formën më të mirë,

Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë.

Ajo është filmuar së fundmi në timonin e “Range Rover” të saj, për një xhiro rreth fshatit Norfolk.

FOTO/ 94-vjeç, por në formën më të mirë,

Me një palë syze të errëta dhe shall në kokë, Mbretëresha dukej e zhytur thellë në mendime ndërsa voziste nëpër rrugët e veshura me pemë.

FOTO/ 94-vjeç, por në formën më të mirë,

Muajin e kaluar ajo dhe burri, Princi Philip, 99 vjeç, ndërprenë pushimet e tyre verore në Balmoral me tre javë për të kaluar ca kohë së bashku në Wood Farm, ku Duka i Edinburgut tani jeton vetëm në një shtëpi 'modeste' me pesë dhoma gjumi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore