Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Foshnja ra nga 20 metra lartësi, gruaja “heroinë” bën të pamenduarën (VIDEO)

Foshnja ra nga 20 metra lartësi, gruaja “heroinë” bën

Vlen të quhet "heroinë" kjo grua e cila i ka shpëtuar jetën një foshnje. Ky i fundit ra nga 20 metra lartësi, por rastësisht u kap nga gruaja që po kthehej në shtëpi. 

 64-vjeçarja Sveltana Sanarova pa foshnjën duke u varur në parvazin e një apartamenti, kur sapo ishte kthyer nga të bërit Pazar.

Babai dhe nëna e djalit, bërtitën të tmerruar për ndihmë. Për fat të mirë, aty pranë u gjend Sanarova, e cila hapi duart dhe arriti të priste fëmijën.

“Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Pashë djalin që po varej në parvaz, hapa duart dhe e prita. Për fat të mirë gjithçka përfundoi me sukses. Baba i saj më ofroi para, nuk pranova u ofendova nga ky fakt.”,-u shpreh gruaja.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore