Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Fluturimi fantazmë/ Pasagjeri shokohet nga ajo që zbuloi sapo u fut në avion (FOTO)

Fluturimi fantazmë/ Pasagjeri shokohet nga ajo që zbuloi sapo u fut

Një person që do udhëtonte nga Sidnej në Fiji u shokua kur pa se ishte i vetmi pasagjer në bordin e këtij fluturimi “fantazmë”.

Të martën, pasagjeri Robbie Allen, ndau detaje nga fluturimi i zbrazur për në Fiji. Ai tha se ishte i vetmi person në bordin e avionit në atë që vetë kompania ajrore e quajti “fluturim fantazmë”.

Në ditë normale tek ky fluturim mbeten më pak se 10 vende bosh. “Unë isha literalisht i vetmi person në të gjithë avionin,” tha ai në videon që u pa më shumë se 500 mijë herë online.

“Kapiteni i avionit madje erdhi dhe u ul me mua për të folur.Stafi më ofroi çdo gjë që dëshiroja,” tha Allen.

Allen-it i dukej vetja sikur kishte një avion privat. “Është si dhuratë për ditëlindjen time. Po ndihem VIP,” tha ai me të qeshur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore