Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çfarë ndodhi me valixhen me kodet bërthamore/ Trump nuk ia dorëzoi Biden-it

Çfarë ndodhi me valixhen me kodet bërthamore/ Trump nuk ia

Sipas CNN, valixhja ka mbetur në zotërimin e Trump edhe në Florida, ku ai u vendos me Melanian pasi lanë Shtëpinë e Bardhë, dhe qëndroi e aksesueshme prej tij deri në orën 11.59 minuta sipas orës së Uashingtonit. Bidenit ndërkohë i është dorëzuar një valixhe e dytë pas betimit në Capitol Hill.

Në fakt, valixhet janë më shumë se një. Normalisht, shkëmbimi është një operacion rutinë i konsoliduar.

Valixhja i besohet një ushtaraku që ndjek presidentin kudo dhe në ditën e inaugurimit të presidentit të ri, po ai ushtarak, nuk bën gjë tjetër veçse ia dorëzon kolegut të ri që do të kryejë të njëjtën detyrë në krah të banorit të ri të shtëpisë së bardhë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore