Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E RËNDË/ E moshuara e paguante që të kujdesej për të, 45-vjeçarja e mbyt me jastëk: S'më linte të flija

E RËNDË/ E moshuara e paguante që të kujdesej për

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Greqi.

Një grua që kujdesej për një të moshuar e ka vrarë atë pas një muaji punë.

Konkretisht 45-vjeçarja e cila kujdesej për të moshuarën lajmëroi vetë policinë mëngjesin e sotëm, duke u thënë nëpërmjet telefonit: “Ejani se e mbyta”.

Sipas mediave greke, në dëshminë e saj, 45-vjeçarja ka thënë para policisë se mbyti me jastëk 75-vjeçaren, pasi sipas saj e moshuara e shqetësonte dhe nuk e linte të flinte gjumë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore