Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E rëndë/ Gjenden eshtra njerëzish në bodrumin e një pallati, dyshimiet e para të policisë (FOTO)

E rëndë/ Gjenden eshtra njerëzish në bodrumin e një

GREQI- Një zbulim i tmerrshëm është bërë në Selanik, Greqi.

Menaxheri i një pallati gjatë punimeve të bodrumit është përballur me një skenë të frikshme. Bëhet me dije se ai ka gjetur një grumbull eshtrash njerëzish.

Sipas mediave të huaja pas zbulimit ai lajmëroi policinë, të cilët dyshojnë se eshtrat janë rajtur në bodrumin e pallatit prej disa vitesh. Zona është rrethuar dhe oficerët e policisë ndodhen në vendgjarje për të hetuar në lidhje me skenën e frikshme.

Deri tani dyshimet e para të policisë janë se  këto eshtra i ka vendosur në magazinë një afërmi i të ndjerit pas zhvarrosjes së tij, por akoma hetimi nuk ka përfunduar për të dalë në një konkluzion përfundimtar./Gazeta Shqip

E rëndë/ Gjenden eshtra njerëzish në bodrumin e një

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore