Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E rëndë/ Dadoja rrëzohet me foshnjën brenda pishinës, humb jetën pasi shpëton 2 vjeçaren

E rëndë/ Dadoja rrëzohet me foshnjën brenda pishinës,

Vajza 2-vjeçare që rrezikoi të mbytej dje në pishinën e një vile në kodrat e Bolonjës, në via dei Sabbioni, është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa ndodhej me babysitterin që u ndje e sëmurë dhe mbërriti në kushte të dëshpëruara në spitalin Maggiore.

Pavarësisht ndihmës që iu dha, ajo vdiq në mbrëmje. Emri i gruas ishte Chona Cura, ishte 50 vjeçe dhe ishte me kombësi filipinase.

Ende nuk është zbardhurdinamika e fakteve duke qenë se episodi nuk kishte dëshmitarë, duket se dado u sëmur teksa luante me fëmijën.

Megjithatë, nuk përjashtohet ideja që fëmija të ketë rënë në pishinë, gruaja është përpjekur ta shpëtojë dhe mes lodhjes dhe frikës është ndjerë keq. Për ngjarjen dje është njoftuar avokati kujdestar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore