Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E rëndë/ 48-vjeçari vret vëllain, kunatën dhe nipërit për tokën, qëllon edhe veten por ...

E rëndë/ 48-vjeçari vret vëllain, kunatën dhe

Një 48-vjeçar në Caltanissetta të Italisë ka tronditur qytezën pasi vrau familjen e vëllait, përfshi djemtë e tij të mitur.

Angelo Tardino, ka qëlluar drejt vëllait, kunatës dhe dy nipërve të tij përpara se të arratisej.

Në gjendje të rëndë psikologjike, ai më pas telefonoi policinë për t'i treguar për ngjarjen dhe qëlloi edhe veten. 

Megjithatë u kap ende me shenja jete, dhe u dërgua me urgjencë në spitalin në Caltanissetta, ku edhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Autoritetet italiane shkruajnë se sherri mes familjarëve nisi për tokat. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore