Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E padëgjuar/ Leopardi hyn brenda në gjykatë dhe sulmos disa njerëz

E padëgjuar/ Leopardi hyn brenda në gjykatë dhe sulmos disa

Një leopard ka hyrë në sallën e gjyqit dhe ka plagosur disa persona.

Kafsha sulmoi ambientet e gjykatës së qarkut Ghaziabad në Uttar Pradesh, në Indinë Veriore.

Leopardi ka hyrë në gjykatën e Kryemagjistraturës në katin e parë ku ka sulmuar viktima të shumta.

Dyshohet se tre persona janë dërguar në spital pas sulmit.

Një ekip policie u njoftua për ngjarjen dhe zyrtarët arritën të kapnin leopardin.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ku po marrin ndihmën mjekësore për plagët e marra.

Në videon e furishme shihen njerëzit duke nxituar drejt sigurisë ndërsa përpiqen të ikin nga leopardi i madh.

Sipas raportimeve, leopardi sulmoi dhe plagosi disa persona jashtë sallës së gjyqit përpara se të shkonte brenda.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore