Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në det (FOTOT)

E pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në det

Një grua e cila ishte shpallur e zhdukur për dy vite, është shfaqur krejt rastësisht duke notuar në brigjet e Kolumbisë.

Sipas britanikes “Daily Mail”, gruaja humbi çdo kontakt me familjen rreth dy vite më parë, ndërsa këta të fundit nuk mësuan kurrë se çfarë ndodhi me të.

Ajo u gjet rreth një milje larg bregut në afërsi të qytetit Puerto Colombia. Gruaja nga Amerika Latine, e identifikuar si Angelica Gaitan, 46-vjeçe, u gjet nga peshkatari Ronaldo Visbal. Në momentin që u gjet, 46-vjeçarja ishte në gjendje jo të mirë shëndetësore, e paraqiste shenja të theksuara hipotermie.

Ndërkohë ende nuk dihet se ku ka qëndruar ajo përgjatë dy viteve dhe si përfundoi më pas në det, mirëpo mësohet se autoritetet janë në dijeni të ngjarjes dhe tashmë kanë nisur një hetim.

E pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në detE pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në det E pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në detE pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në det E pabesueshme/ Gruaja e zhdukur prej dy vitesh gjendet duke notuar në det

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore