Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E kthyer përmbys dhe e bërë copë/ Pamjet e frikshme të aksidentit të kampionit të golfit, Tiger Woods (FOTO)

E kthyer përmbys dhe e bërë copë/ Pamjet e frikshme të

Këto janë pamjet nga aksidenti i rëndë me makinë i sportistit të njohur të golfit, Tiger Woods.

Automjeti me të cilën po udhëtonte sportisti ka pësuar dëme të mëdha. Ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

45-vjeçari është nxjerrë nga mbetjet e makinës nga foca të shumta zjarrësikëse dhe mjekësh.

Raportohet se 15 herë kampioni i golfit është dërguar me urgjencë në spital dhe po merr trajtimin e nevojshëm.

E kthyer përmbys dhe e bërë copë/ Pamjet e frikshme të

E kthyer përmbys dhe e bërë copë/ Pamjet e frikshme të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore