Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“E ke gruan k***ë”/ Kryeministri i Kanadasë vendoset në siklet dhe "shpërthen" ndaj protestuesit: A nuk ka spital që... (Video)

“E ke gruan k***ë”/ Kryeministri i Kanadasë vendoset

Një protestues ka ofenduar rëndë kryeministrin e Kanadasë, Justin Trinto duke guxuar t’i thoshte se gruaja e tij ishte “një prostitutë”.

Sipas gazetës britanike “Daily Mail”, Justin Trinto reagoi menjëherë duke shpërthyer kundër djalit që po e ofendonte në dalje të spitalit që është inauguruar vetëm 6 ditë larg zgjedhjeve.

Trinto iu përgjigj protestuesit duke i ngritur zërin: “A nuk ka spital që të merret me rastin tuaj?“, duke lënë të kuptohet se protestuesit i duhet një ndihmë psikiatrike. Shikoni në video reagimin e tij:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore