Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja zemërgjerë do i çojë në krevat të dashurit një vajzë: E di që i pëlqen tr***... (FOTOT)

Modelja zemërgjerë do i çojë në krevat të

Një modele në Britani të Madhe ka habitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale, kur zbuloi dhuratën e veçantë që do t’i bëjë të dashurit të saj për Krishtlindje.

Bonnie Locket, 33 vjeç, nga Surrey, ka planifikuar që për Krishtlindje, t’i çojë në krevat një tjetër grua të dashurit të saj.

"E di që ai gjithmonë ka dashur të ketë një treshe.", ka deklaruar ajo, shkruan The Sun.

Modelja, e cila ndan rregullisht fotografi me miliona njerëz, tashmë ka gjetur edhe vajzën për aventuren e saj.

Ajo ka deklaruar: “Unë isha jashtë me disa miq një natë dhe takova një vajzë që mendoj se do të jetë absolutisht perfekte. Ishim të dehura ku bëmë planet dhe gjithçka duket OK”.

Çfarë çmendurie!

Modelja zemërgjerë do i çojë në krevat tëModelja zemërgjerë do i çojë në krevat tëModelja zemërgjerë do i çojë në krevat tëModelja zemërgjerë do i çojë në krevat të

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore