Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për motrën e zhdukur 20 vite më parë

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për

Princesha Latifa al Maktoum, vajza që po mbahet e rrëmbyer nga babai i saj sundimtari i Dubait Sheiku Mohammed, i ka kërkuar policisë britanike që të hetojë në lidhje me zhdukjen e motrës së saj të madhe, Latifa.

Nëpërmjet një letre të dërguar nga Dubai, aty ku ajo mbahet e burgosur, Princesha bën thirrje që të hetohet zhdukja e motrës në një rrugë në Cambridge.

Latifa, 34 vjeçe, i është lutur Policisë së Cambridgeshire të fillojë një hetim të ri, pasi sipas saj, kjo mund të ndihmojë në lirimin e Princeshës Shamsa, tani 38 vjeçe.

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për

Ajo u kap me urdhër të babait të tyre miliarder, pasi iku nga prona e tij në Surrey në vitin 2000. Shamsa, asokohe 18 vjeçe, dyshohet se u drogua dhe u dërgua në Dubai përmes Francës me helikopterin privat të babait të saj.

Princesha nuk është parë në publik prej më shumë se 20 vitesh dhe nuk dihet asgjë në lidhje me fatin e saj.

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për

E burgosur nga i ati/ Princesha e Dubait letër Britanisë për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore