Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Dramë në SHBA/ Ish-sportisti i njohur vret 5 persona dhe më pas veten (FOTO)

Dramë në SHBA/ Ish-sportisti i njohur vret 5 persona dhe më pas

Një ish-profesionist i futbollit amerikan ka qëlluar për vdekje një doktor, gruan e tij, dy nipërit e tyre dhe një person tjetër, para se të kthente armën nga vetja në një masakë të tmerrshme në shtëpinë në Karolinën e Veriut.

Phillip Adams, i cili ka luajtur me skuadrat Seahawks, 49ers, Raiders e Jets, hapi zjarr për masakrën e tij mbrëmë vonë, duke lënë të vdekur  70 vjecarin Dr. Robert Lesslie, gruan e tij Barbara Lesslie, 69 vjeçe, dhe dy nipërit e tyre, 9-vjeçarin Adah Lesslie e 5-vjeçarin Noah Lesslie, njoftonte zyra e sherifit të York.

Viktima e pestë është 38 vjecari James Lewis, i cili po punonte në shtëpi në kohën e masakrës.

Një person i gjashtë i paidentifikuar ishte shtruar në spital me një plagë të rëndë arme zjarri.

Autori Phillip Adams më vonë vdiq nga vetëvrasja.

Autoritetet thanë se nuk është ende e qartë se cila është lidhja e Adams me familjen Lesslie.

Dramë në SHBA/ Ish-sportisti i njohur vret 5 persona dhe më pas

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore