Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Donald Trump: Kemi prova të reja për manipulimin e zgjedhjeve!

Donald Trump: Kemi prova të reja për manipulimin e zgjedhjeve!

Trump pretendon se ka informacione të reja për manipulimin e zgjedhjeve në lidhje me votat në Xhorxhia, ndërsa vazhdon të pretendojë se ai fitoi zgjedhjet presidenciale.

Trump u bëri thirrje mbështetësve të tij që 'të qëndrojnë në rregull", por nuk ofroi më shumë informacion mbi atë që ekipi i tij pretendon të ketë gjetur atje. Ai gjithashtu pretendon se mashtrime ka patur edhe në Miçigan.

Sekretari i Shtetit i Xhorxhias, Brad Raffensperger tha: Ndërkohë sekretarja e shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany gjithashtu refuzoi të thotë kur Trump do të pranojë rezultatin për Joe Biden, dhe theksoi 'procesin gjyqësor të vazhdueshëm'.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore