Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Dëshmia tronditës e 15-vjeçares që pa të atin t’i vriste të ëmën: Mori shotganin dhe...

Dëshmia tronditës e 15-vjeçares që pa të atin

Me fjalë tronditëse, një vajzë 15-vjeçare, së cilës i ati i vrau nënën në Greqi para syve të saj, ka rrëfyer gjithçka.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Mani, ku burri vrau 44-vjeçaren në dhomën e fëmijëve, në shtëpinë e tyre.

Në rrëfimin e saj, vajza thotë se e kishte kuptuar se i ati ishte xheloz dhe se mendonte se ka një burrë tjetër, gjë që ajo shprehet se nuk është e vërtetë.

Ajo shprehet se i ati e ofendonte 44-vjeçaren në mënyrë vulgare e madje edhe e dhunonte atë.

“Unë shkova në shtëpi, ku jetoj me babain tim, Ioannis dhe nënën Valentinën. Vëllai im ishte po ashtu në shtëpi, ai po bënte dush. Unë po rrija në kuzhinë, ndërsa mamaja shkoi në dhomën time, duke parë TV vetëm. Në një moment, babai im shkoi atje dhe pastaj erdhi te unë dhe më tregoi disa mesazhe.

Ai shkoi sërish te dhoma ku ishte mamaja, ja tregoi asaj mesazhet dhe ajo filloi duke bërtitur me të madhe e duke thënë se gjithçka ishte gënjeshtër dhe se ajo nuk kishte një burrë tjetër. E ofendoi atë duke bërtitu me të madhe, por mamaja nuk i ktheu përgjigje.

Pastaj babi u largua dhe unë qëndrova me mamin në dhomë duke folur, deri sa e zuri gjumi. Më vonë erdhi babai që e zgjoi duke i bërtitur e duke e sharë dhe pastaj i drejto shotganin. Unë u ngrita, i kap armën dhe u përpoqa ta ndaloja, mamaja doli me vrap dhe iku në kuzhinë. Babi më goditi dhe vrapoi pas saj, kur shkova në kuzhinë, pash imamin ët shtrirë në dysheme të mbuluar me gjak”, ka rrëfyer ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore