Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Del foto e gruas SERIAL KILLER, kjo është 45-vjeçarja që ka vrarë 3 të moshuar në Greqi dhe djalin e saj

Del foto e gruas SERIAL KILLER, kjo është 45-vjeçarja që

Mediet greke kanë publikuar foton e 45-vjeçares që mbyti dje me jastëk të moshuarën për të cilën kujdesej, sigurisht kundrejt një pagese.

Del foto e gruas SERIAL KILLER, kjo është 45-vjeçarja që

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ishullin e Rodos në Greqi.

Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

Por nuk mbaron me kaq, 45-vjeçarja ka rrëfyer në polici se ka vraraë dhe dy të moshuar tjerë, ndërsa shokoi duke thënë se ka tentuar të mbysë djalin e saj kur ai ishte vetëm 1 vjeç.

Për këtë arsye, 45-vjeçarja ka qenë shtruar në të kaluarën në një spital psikiatrik.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore