Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan për ndihmë në Bejrut (FOTOT)

Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan

Bejruti ka marrë pamjen e një fushëbeteje, për shkak të shpërthimit të fuqishëm që ndodhi të martën, e ku si pasojë deri më tani kanë humbur jetën 137 persona dhe mbi 5.000 të tjerë raportohen të lënduar.

Sipas dyshimeve paraprake, shpërthimi është shkaktuar nga një magazinë e cila përmbante me tonelata nitrat amoniumi. Pikërisht dhe pamjet që janë publikuar së fundmi nga “Daily Mail”, tregojnë disa zjarrfikës duke hapur me sende të forta derën e një magazine, brenda së cilës gjendeshin kimikate të rrezikshme.

Pas kësaj personi që ka bërë foton është konfirmuar i vdekur, ndërsa zjarrfikësit e tjerë janë ende të zhdukur. Këtë e ka konfirmuar edhe guvernatori i Bejrutit, Marvan Abud, i cili tha se, 10 zjarrfikës që kanë shkuar për të ndihmuar në terren janë shpallur të zhdukur.

Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan Dalin pamjet e fundit/ Si u zhduken papritur zjarrfikësit që shkuan 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore