Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Copa trupash të shpërndara gjithandej/ MOMENTI i shpërthimit të fuqishëm në mes të Stambollit (VIDEO)

Copa trupash të shpërndara gjithandej/ MOMENTI i shpërthimit

Pamje të rënda janë publikuar së fundmi nga shpërthimi i fuqishëm në Stamboll. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, trupi i disa personave është shpërndarë gjithandej, dhe në mediat turke, por flitet për disa të vdekur.

Gjithashtu, ka edhe disa të plagosur, që po marrin trajtimin nga ekipet mjekësore.

Ndërkohë, kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e shpërthimit, i cili ende nuk dihet se nga ka ardhur.Në një deklaratë në llogarinë e tij në Tëitter, Guvernatori i Stambollit Ali Yerlikaya tha: Një shpërthim ka ndodhur në lagjen Beyo?lu, në rrugën Taksim Istiklal, rreth orës 16.20 të ditës së sotme. Në vendngjarje janë dërguar ekipet tona të policisë, shëndetësisë, zjarrfikësve dhe AFAD. Ka viktima dhe të plagosur.
Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore