Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Berlusconi ishte në Francë, por shtrohet urgjent në spital

Berlusconi ishte në Francë, por shtrohet urgjent në spital

Iu nënshtrua një kontroll rutinë, por mjeku i tij i kërkoi shtrimin e menjëershëm. Kavalier Silvio Berlusconi ka këtë periudhë probleme shëndetësore.

Ishte Alberto Zangrillo, mjeku i besuar i Silvio Berlusconit, i cili vendosi për shtrimin në spital në Monte Carlo për "një problem aritmologjik të zemrës". "Të hënën - shpjegoi profesori për ANSA - unë shkova urgjentisht atje ku po banon presidenti përkohësisht, në Jug të Francës, për shkak të një përkeqësimi" dhe "Unë vendosa shtrimin në spital në Monako sepse e konsiderova jo të duhur që të përballonte  transportin në Itali ”.

Mësohet se politikani italian është futur me urgjencë në një spital në Monte Carlo, me sugjerim të ekipit mjekësor që e monitoron, dhe kanë rekomanduar që për momentin mos të lëvizet në drejtim të Italisë. Ndër të tjera zëdhënësi ka theksuar se kthimi i tij në shtëpi do të bëhet pas disa ditësh.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore