Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Aksidentoi për vdekje 4-vjeçarin, futbollisti holandez rrezikon mbi 3 vite burg

Aksidentoi për vdekje 4-vjeçarin, futbollisti holandez rrezikon mbi

Futbollisti holandez Rai Vloet përballet me tre vjet e gjysmë burg pasi pranoi se ishte duke udhëtuar nën efektin e alkoolit kur shkaktoi një aksident ku humbi jetën një djalë katër vjeçar.

Ai i tha gjykatës se kishte pirë dy ose tre pije alkoolike atë natë dhe më pas hipi në timon pak para aksidentit që ndodhi në nëntor 2021.

Pak para aksidentit ai ishte duke udhëtuar me shpejtësi gati 200 kilometra në orë, ku u përplas me një makinë në të cilën ndodhej një familje me katër anëtarëshe. Në sediljen e pasme ishte ulur një djalë vetëm katër vjeç dhe humbi jetën nga aksidenti.  

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore