Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

5.9 ballë/ Tronditet nga tërmeti vendi fqinj, ka rrezik për...

5.9 ballë/ Tronditet nga tërmeti vendi fqinj, ka rrezik për...

Një goditje e fortë sizmike ndodhi para pak minutash në ishullin e Rodosit në Greqi.

Paraprakisht mësohet se tërmeti 5.9 ballë me epiqendër mes Rodosit dhe Karpathos, në Egjeun lindor.

Thellëisa e tërmetit është 10 km, ndërkohë që deri më tani nuk raportohet për dëme. 

5.9 ballë/ Tronditet nga tërmeti vendi fqinj, ka rrezik për...

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore