Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vdekje misterioze! Shkuan të punojnë, 2 italianë gjenden të pajetë në një hotel në SHBA

Vdekje misterioze! Shkuan të punojnë, 2 italianë gjenden të

Dy italianë të moshës 39 dhe 48 vjeç, me origjinë nga Rovigo, janë gjetur të vdekur në një hotel në New York. Lajmi është bërë i ditur nga konsullata italiane.

Italianët të moshës 39 dhe 48 vjeç ishin ortak biznesi në sektorin e mobileve dhe ndodheshin në Shtetet e Bashkuara për arsye pune.

Raportohet se janë ende të paqarta arsyet e vdekjes së Luca Nogaris dhe Alessio Picelli.

Nogaris ishte zejtar, ndërsa Picelli ishte një dizajner i brendshëm.

Ata u gjetën të pajetë në hotel mëngjesin e së mërkurës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore