Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Sulm me armë zjarri dhe thikë në Washington, 2 të vdekur dhe 2 të plagosur

Sulm me armë zjarri dhe thikë në Washington, 2 të vdekur dhe

Dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e një sulmi që u bë të shtunën mbrëma në Bellevue, në Washington.

Mediat amerikane shkruajnë se sulmi ka ndodhur rreth orës 7.30. “Në momentin që arriti në vendngjarje, policia gjeti një të vdekur dhe një të plagosur në gjendje të rëndë në hollin e katit të tretë të një blloku apartamentesh”- tha Steve Mylett, shefi i policisë në Bellevue, shkruan CNN.

Mylett ka shtuar se edhe pas ndërhyrjes së mjekëve, i plagosuri ndërroi jetë. “Njëri nga burrat kishte plagë me armë zjarri, ndërsa tjetri një plagë me thikë”- vijoi shefi i policisë në Bellevue.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore