Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Krim horror! Burri vret me sëpatë gruan dhe fëmijët, pasi ushqimi nuk kishte qepë

Krim horror! Burri vret me sëpatë gruan dhe fëmijët, pasi

Një baba kenian dyshohet se vrau gruan dhe katër fëmijët e tij pasi u zemërua se darka nuk ishte me qepë.

Paul Murage Njuki thuhet se vrau gruan dhe fëmijët e tij duke përdorur një sëpatë të hënën më 29 nëntor, sipas komandantit të policisë, Anthony Mbogo, i cili konfirmoi incidentin.

Pesë viktimat e krimit alarmues janë identifikuar si Millicent Muthoni, 38 vjeç, Nelly Wawira, 13, Gifton Bundi shtatëvjeçar, Sheromit Wambui pesëvjeç dhe Clifton Njuk njëvjeçar.

Pas masakrës së të gjithë familjes së tij, Mbogo shpjegon se Njuki u dorëzua në stacionin e policisë Kianyaga.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore