Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

VIDEO/ Rama zbulon destinacionin më të ri turistik, që ka pritur me mijëra vizitorë

TIRANË - Kryeministri Edi Rama e ka nisur fundjavën, duke publikuar një video ku prezantohen bukuritë e liqenit të Komanit, më saktësisht Maja e Murgës.

Rama shkruan se Maja e Murgës është destinacioni më i ri turistik i Pukës, që sipas kreut të qeverisë  vetëm këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë.

“Mirëmëngjes, dhe me bukuritë që shtrihen mbi liqenin e Komanit, Maja e Murgës, destinacioni më i ri turistik i Pukës që këtë vit ka pritur mbi 7000 vizitorë, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama në Facebook./Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore