Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Sa shitet dhe blihet euro dhe dollari sot, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sa shitet dhe blihet euro dhe dollari sot, çfarë ndodh me monedhat e

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar blihet me 116.3 lekë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me një ditë më parë, ndërsa shitet 117.7 lekë.

Monedha evropiane mbetet e pandryshuar, një euro blihet me 116.5 dhe shitet 117.3 lekë.

Sa shitet dhe blihet euro dhe dollari sot, çfarë ndodh me monedhat e

Edhe paundi britanik ka pësuar një rritje. Në tregun shqiptar një paund blihet me 133.7 lekë dhe shitet 136.

Ndërsa franga zvicerane blihet me 120.3 lekë dhe shitet 121.6.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore