Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Sa shiten dhe blihen dollari dhe euro/ Zbuloni çfarë ndodh me këmbimin valutor

Sa shiten dhe blihen dollari dhe euro/ Zbuloni çfarë ndodh me

Dollari amerikan në tregun e këmbimit valutor sot blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117.8 lekë.

Euro vazhdon të qëndrojnë në të njëjtat nivele, duke u blerë me 116.5 lekë dhe shitur me 117.1 lekë.

Ndërsa paundi britanik shitet me 133 lekë dhe shitet me 134.2 lekë.

Rënie ka pësuar franga zvicerane, e cila sot blihet me 116.8 lekë dhe shitet me 118 lekë.

Sa shiten dhe blihen dollari dhe euro/ Zbuloni çfarë ndodh me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore