Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Paundi britanik “mbyt” Euron dhe Dollarin/ Këmbimi valutor për ditën e sotme

Paundi britanik “mbyt” Euron dhe Dollarin/ Këmbimi valutor

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 117.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 133.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 87.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 118.6 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Paundi britanik “mbyt” Euron dhe Dollarin/ Këmbimi valutorDenonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore