Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Oferta KUQeZI e DigitAlb, ulje deri -9600 Lekë

Oferta KUQeZI e DigitAlb, ulje deri -9600 Lekë

Në këto festa Nëntori, platforma televizive e të gjithë shqiptarëve vjen me një ofertë fantastike për gjithçka doni të shikoni.

Përfitoni ulje çmimi deri në -9.600 Lekë për abonimet 12 mujore, bashkë me Big Brother Albania VIP FALAS. Gëzuar Festat nga DigitAlb dhe nxitoni, pasi oferta vlen deri më 30 Nëntor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore