Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Oferta e Madhe e DigitAlb, super ulje çmimesh e dekoder dhuratë

Oferta e Madhe e DigitAlb, super ulje çmimesh e dekoder dhuratë

Në periudhën më të bukur të vitit, DigitAlb ka menduar t’i bëjë edhe më të bukura këto festa, për ju dhe familjen tuaj. Festa e Madhe e DigitAlb është në çdo kanal me programe ekskluzive, premiera që transmetohen për herë të parë gjatë festave, për argëtim pa fund për të gjithë.

E pikërisht në këto festa, platforma televizive e të gjithë shqiptarëve vjen me dhurata fantastike, super ulje çmimesh për paketat e abonimit 3 dhe 12 mujore.

Për sa më gjatë abonoheni, aq më shumë përfitoni, deri në -11.000 Lekë më lirë, ku vlen të theksohet se DigitAlb ka të drejtat ekskluzive të kampionateve më elitare europiane si Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, etj, si dhe për tifozët e futbollit të shtëpisë, Kategoria Superiore dhe Kupa e Shqipërisë.

Oferta e Madhe e DigitAlb, super ulje çmimesh e dekoder dhuratë

DigitAlb ka menduar edhe për ata që abonohen për herë të parë, të cilët krahas uljes në abonime përfitojnë edhe dekoder falas apo flyBOX 50% më lirë me abonimet 12 mujore.

Çfarë po pret akoma? Përfito nga Oferta e Madhe e DigitAlb deri më 31 Dhjetor, kudo në çdo pikë shitje apo fare lehtë me dy klikime përmes DigitAlb Online Unit në faqen e internetit abonohu.digitalb.al

DigitAlb, Festa më e Madhe…

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore