Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 9 Nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 9 Nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik, ndërsa Dollari ka pësuar rënie. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 105.8                                        Shitet 106.6

Euro:                                  Blihet 122.4                                          Shitet 123

Paundi Britanik :                  Blihet 142.5                                         Shitet 143.5

Franga Zviceriane:               Blihet 115.1                                         Shitet 116

Njihuni me Këmbimin Valutor, 9 Nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore