Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 7 dhjetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 7 dhjetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Euros dhe  Paundit Britanik. Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.5                                              Shitet 107.3

Euro:                                   Blihet 120.6                                             Shitet 121.2

Paundi Britanik :                Blihet 141                                                  Shitet 142.1

Franga Zvicerane:               Blihet 115.3                                             Shitet 116.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 7 dhjetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore