Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 5 janar 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 5 janar 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.2                                              Shitet 107.1

Euro:                                   Blihet 120.4                                               Shitet 121

Paundi Britanik :                  Blihet 142.8                                              Shitet 144

Franga Zvicerane:                Blihet 115.5                                              Shitet 116.3

Njihuni me Këmbimin Valutor, 5 janar 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore