Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërsa Euro ska pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 107                                               Shitet 107.7

Euro:                                   Blihet 120.9                                             Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 142.2                                          Shitet 143.4

Franga Zvicerane:               Blihet 115.3                                              Shitet 116.3

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 nëntor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore