Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 dhjetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 dhjetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, ndërkohë Euroja, Dollari dhe Franga Zvicerane do të pësojnë rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 105.7                                               Shitet 106.9

Euro:                                   Blihet 120.2                                               Shitet 121

Paundi Britanik :                  Blihet 142.2                                              Shitet 143.2

Franga Zvicerane:                Blihet 115.3                                              Shitet 116.2

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 dhjetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore