Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Shtator 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 103.6                                     Shitet 104.3

Euro:                                    Blihet 121.3                                    Shitet 121.8

Paundi Britanik :                Blihet 140.4                                    Shitet 141.5

Franga Zviceriane:             Blihet 111.3                                    Shitet 112.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Shtator 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore