Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Gusht 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 103                                         Shitet 103.7

Euro:                                    Blihet 121.3                                     Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 140.6                                    Shitet 142.1

Franga Zviceriane:              Blihet 112                                        Shitet 113.4

Njihuni me Këmbimin Valutor, 29 Gusht 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore