Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 Korrik 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 Korrik 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Franga Zvicerane dhe Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 102.5                            Shitet 103.4

Euro:                                    Blihet 121.3                             Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 141.1                           Shitet 142.3

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                            Shitet 112.5

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 Korrik 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore