Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 janar 2022

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Dollari dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 107.7                                                 Shitet 108.7

Euro:                                    Blihet 120.7                                                 Shitet 121.3

Paundi Britanik :                  Blihet 144                                                     Shitet 145.4

Franga Zvicerane:                Blihet 115.7                                                   Shitet 116.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 janar 2022

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore