Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Biznes

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 dhjetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 dhjetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 105.7                                             Shitet 106.5

Euro:                                   Blihet 119,9                                               Shitet 120.6

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                                             Shitet 142.3

Franga Zvicerane:                Blihet 114.7                                              Shitet 115.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 28 dhjetor 2021

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore